Производство ножей, ложкорезов и другого инструмента для резьбы по дереву киевской компании BeaverCraft (Украина), а также других товаров для резьбы и резчиков по дереву, фото с производства, фото с завода, изготовление ножа, ложкореза, инструментов   Производство ножей, ложкорезов и другого инструмента для резьбы по дереву киевской компании BeaverCraft (Украина), а также других товаров для резьбы и резчиков по дереву, фото с производства, фото с завода, изготовление ножа, ложкореза, инструментов   Производство ножей, ложкорезов и другого инструмента для резьбы по дереву киевской компании BeaverCraft (Украина), а также других товаров для резьбы и резчиков по дереву, фото с производства, фото с завода, изготовление ножа, ложкореза, инструментов 

Почнемо з того, що ми давно шукали високоякісні інструменти для різьблення по дереву. Ситуація нас зовсім не влаштовувала, або ж продукти були надто дорогими, а якість погана, або ж навпаки, ми знаходили інструменти високої якості за дуже високою ціною. Тож врешті-решт ми не знайшли продукти, ціна котрих відповідала би якості. І саме тому ми заснували свою компанію під назвою BeaverCraft та у 2014 році вийшли на ринок.

З першого дня ми виготовляємо продукти, які відповідають вищезазначеним критеріям: якість, надійність та конкурентна ціна.

 Ми відкриті для нових горизонтів, саморозвитку та розширення компанії. Якщо ви притримуєтеся тих же цілей, дайте нам знати. Будемо раді з Вами поспілкуватися та поділитися думками з цього приводу!

 

До вашої уваги: